TOFAŞ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

23 Mayıs 2015 Cumartesi, 23:46
TOFAŞ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

TOFAŞ Personel Eleman Alımları

TOFAŞ Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin büyük kuruluşları arasında yer alan TOFAŞ 2015 yılında birçok kişiyi işe almayı planlamaktadır. Özellikle TOFAŞ’ın son dönemlerde geçirdiği sıkıntıları ele alacak olduğumuzda hemen ve derhal işçi alımı yapabilir. Bu sebepten dolayı bu ilanları takip etmek ve bu ilanların güncel hallerini görmek en doğrusu olacaktır.

TOFAŞ personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok kişi ile yapılacak olup net bir rakam verilmemiştir. Bu sebepten dolayı da internet üzerindeki ilanlara bakmak ve bu ilanları takip etmek doğru olacaktır. Şuanda internet üzerinde 30dan fazla ilan veren TOFAŞ, vermiş olduğu tüm ilanlarını tek tek değerlendirmekte ve bu konuda profesyonel bir ekip kullanmaktadır

TOFAŞ personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi verecek olursak aşağıda pozisyonlar için genellikle alım yapılacaktır.

– ÜRETİM ELEMANI,
– ÜRETİM MÜHENDİSİ,
– MALZEME DENETLEME UZMANI,
– FON YÖNETİM UZMANI,
– DIŞ TİCARET OPERASYON UZMANI,
– MİMAR,
– BOYA ÜRÜN PROSES UZMANI.

TOFAŞ personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi almak isteyenler yukarıda yer alan ilanların güncel hallerini inceleyebilirsiniz. İnternet sitemiz güncel ilanları takip etmekte ve haftalık olarak sizlere bildirmektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz pozisyonları incelemek, diğer ilanlardan haberdar olmak ve tüm bu ilanlara başvuru da bulunmak için aşağıda yer alan link adresine başvurabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tofas-turk-otomobil-fab-a-s-is-ilanlari-c1006-p66/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.