TNT Express Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

09 Mayıs 2016 Pazartesi, 11:34

Bugüne kadar binlerce kişiyi bünyesine alan ve 80 binden fazla çalışanı bulunan TNT firması, 2016 yılında da birçok kişiyi daha işe almaya devam edecektir.200’den fazla ülkede faaliyet gösteren TNT Express birçok kişinin tercih etmek istediği ve çalışmaktan güven duyduğu bir firmadır. Bugüne kadar binlerce kişiyi bünyesine alan ve 80 binden fazla çalışanı bulunan TNT firması, 2016 yılında da birçok kişiyi daha işe almaya devam edecektir.

TNT Express personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında kaç kişi için daha verilecek bilmiyoruz ancak; şuan için internet üzerinde 15’e yakın ilan bulunmaktadır. Her geçen gün ilanlarını güncelleyen firma yeni alımlar içinde yeni ilanlar eklemeye devam etmektedir.

TNT Express personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında hangi pozisyonlar için verildi isterseniz beraber bakalım.

İç Satış (Telefonda) Sorumlusu
Antrepo Operasyon Temsilcisi
Part Time -Servis Kalite Support Line Yetkilisi
Kurye
Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
Depo Elemanı
Antrepo Operasyon Temsilcisi

TNT Express personel eleman alımı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Birçok ilde alım yapacak olan TNT Express firması en çok alımını İstanbul ilinde yapacaktır. Bu nedenle burada yaşayan kişilerin daha fazla şansının olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tnt-express-is-ilanlari-c1074-p804/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.