Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları Personel Eleman Alımı

14 Eylül 2015 Pazartesi, 12:30
Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları Personel Eleman Alımı

Tezcan Galvanizli Yapı Elemanları personel eleman alımları iş başvurusu

1983 yılında kurulmuş olan ve çok büyük bir işletme olan Tezcan Galvanizli Kocaeli ilinde geniş çaplı bir hizmet vermektedir. Çalıştırdığı binlerce kişiye daha fazla kişiyi katmak isteyen Tezcan Galvanizli piyasadan anlayan ve işinde tecrübesi olan kişileri almak istemektedir. Bu sebepten dolayı da alımlarını daha profesyonel ve daha iyi bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tezcan Galvanizli yapı elemanları personel elaman alımı birçok kişi ile yapılacak olup alımlar ile ilgili olarak net bir rakam verilmemiştir. Alımlarını büyük ölçüde çok kişi ile yapacak olan Tezcan Galvanizli firması yapı elemanları almak için internete ilanlarını vermeye başladı. Şuanda 15’den fazla ilanı bulunan firmanın eleman sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Tezcan Galvanizli yapı elemanları personel eleman alımı hangi pozisyonlar için verildi isterseniz beraber bakalım. Böylece alımlar ile ilgili olarak daha net bilgilere ulaşabilirsiniz.

– Üretim Planlama Yöneticisi/Yönetmeni,
– Elektronik Bakım Teknisyeni,
– Güvenlik Görevlisi,
– Üretim Operatörü,
– Satış Uzmanı,
– Özel Şoför,
– Makine Mühendisi.

Tezcan Galvanizli yapı elemanları personel eleman alımı bunlarla yapılacak olup bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bunların tamamını değerlendiren firma bu alımlara yönelik ilanlarını da sürekli yayınlamaya devam etmektedir. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek veya başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilir ve bilgi alabilirsiniz. 


http://www.kariyer.net/tezcan-galvanizli-yapi-elemanlari-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c3828-p28711/


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.