TELE SATIŞ TAKIM LİDERİ ALIMI

21 Ağustos 2015 Cuma, 15:38

Tele Satış Firmasına Alım Yapacak Olan Kutluay Firması, İstanbul İlinde Yaşayan Ve Telefon Üzerinden Satış Yapan Kişiler Alacaktır.Tele satış konusu sadece dünyanın farklı ülkelerinde değil ülkemizde de çok ciddi şekilde yapılmakta olan işler arasında yer almaktadır. Birçok kişinin çalıştığı bu yoğun sektör kısa zamanda birçok kişiye iş imkanı sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir. Özellikle oturduğu yerden para kazanmak isteyenler için bulunmaz bir kolaylığa sahip olan bu iş sayesinde kolayca para kazanılabilir.


Tele satış takım lideri alımı konusunda birçok şart veren firmalar en çok iletişimi güçlü olan kişileri seçmek istiyorlar. Bu sebepten dolayı da birçok şartı öne süren firmalar dikkatli seçim yapıyorlar.

Tele satış takım lideri alımı, tele satış yapan bir ekibin başında duracak kişi olup, bu kişinin sorumluluğu ve maaşı diğerlerinden daha fazla olacaktır. Alımlar ile ilgili olarak ise şu şartlar verilmiştir.

– EN AZ LİSE MEZUNU,
– TAKIM MOTİVASYONU YÜKSEK,
– İLETİŞİM BECERİSİ YÜKSEK,
– İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN,
– ÇALIŞKAN,
– HIZLI.

Tele satış takım lideri alımı İstanbul ilinde yapılacak olup alım aynı zamanda Gebze, Pendik – Kurtköy – Tuzla – Kartal – Maltepe ilçelerinde çalıştırılacaklardır. Alımlar konusunda cömert davranan firma daha önce Vodafone gibi büyük firmalarla da çalışmış olup çalışanlarına çok ciddi oranlarda para kazandırmıştır. Satışlar üzerinden prim veren firma çalışanlarına da iyi maaşlar ödemektedir.

Firmaya başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/kutluay/tele-satis-takim-lideri-is-ilani/632375Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.