Teknosa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

09 Mayıs 2016 Pazartesi, 14:33
Teknosa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’nin teknoloji marketi olan ve Sabancı Holding bünyesinde çalışan Teknosa, 2016 yılında da büyüme hedefleri doğrultusunda kendisine yeni iş arkadaşları aramaktadırTürkiye’nin teknoloji marketi olan ve Sabancı Holding bünyesinde çalışan Teknosa2016 yılında da büyüme hedefleri doğrultusunda kendisine yeni iş arkadaşları aramaktadır. Özellikle Türkiye’nin birçok ilinde şubesi bulunması sebebi ile yoğun çalışmakta olan Teknosa, yeni iş arkadaşları ile kendisini daha fazla büyütmek istemektedir. Alacağı yeni personel elamenlar ile daha geniş bir hizmet vermeyi planlayan Teknosa, kaliteli hizmet verebilmek adına da alımlarını özenle yapmaktadır.

Teknosa personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında birçok zamanlarda yapılacak olup, ihtiyaç olduğu anda hemen ilanlar verilecektir. Bu sebepten dolayı ilanları yakından takip etmek ya da internet sitemizi günlük olarak kontrol etmeniz belki de iş sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. 

Teknosa personel eleman alımı iş ilanları 2016 de birçok farklı pozisyonda yapılacak olup, bu pozisyon içinse hep farklı kriterler öne sürülmektedir. Verilmiş olan şartları eğer yerine getiriyorsanız, iş başvurusunda bulunabilir ve belki de iş sahibi olabilirsiniz. İsterseniz birde bu pozisyonların neler olduğuna bakalım.

SATIŞ DANIŞMANI
KASİYER
TEKNOSA MOBİL DESTEK ELEMANI
LOJİSTİK UZMANI – GEBZE
LİSE STAJYERİ
BÖLGE SORUMLUSU
PLANLAMA UZMANI
AVUKAT

Teknosa personel eleman alımı iş ilanları 2016 de bu şekilde olacak olup, alımların büyük bir bölümü internet üzerinden yapılacaktır. Sizlerde internet üzerinden başvuruda bulunabilir ve iş sahibi olabilirsiniz. Teknosa personel eleman alımı güncel iş ilanları hakkında bilgi almak için internet sitemiz www.isbilgisi.com’u takip edebilir ve ayrıca yukarıda yer alan ilanlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, aşağıda vereceğimiz link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teknosa-ic-ve-dis-ticaret-a-s-is-ilanlari-c8183-p33061/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.