Sütaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

23 Mayıs 2015 Cumartesi, 23:18
Sütaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Sütaş Personel Eleman Alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Sütaş'ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Sütaş Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ülke genelinde satış yapan Sütaş firması ülkemizde birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Özellikle iş istihdamı sağlaması açısından birçok kişiyi işe alacak olan Sütaş internet üzerinde ilanlarını yayınlamaya başladı. Birçok ilan yayınlayan ve bu ilanların her biri için farklı kriterler sunan Sütaş firması en kısa zamanda alımlarını gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Sütaş personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; internet üzerinde 25den fazla ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanlar hakkında bilgi veren Sütaş firması alım yapmadan önce başka kriterler de sunabilir.

Sütaş personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz ilanlara bakabilirsiniz.

– ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ,
– GENEL BAŞVURU,
– FİNANS UZMANI,
– YÖNETİCİ SEKRETERİ,
– SATIŞ YÖNETİCİSİ,
– İÇ DENETÇİ,
– TİCARİ PAZARLAMA UZMANI,
– MUHASEBE RAPORLAMA UZMANI.

Sütaş personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemizi güncel olarak takip edebilirler. Özellikle internet sitemiz Sütaş gibi bütün büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel bilgiler hazırlamaktadır. Yukarıda vermiş olduğumuz pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/sutas-is-ilanlari-c9087-p33965/34 Yorum

 1. Erkam Mücahid DEMİR

  20 Ocak 2015 at 18:35

  selam,i̇şe i̇hti̇yacim var. ankara,da ikamet etmekteyim ilgilenirseniz memnun olurum. teşekkürler.

 2. Tolga Gürler

  20 Ocak 2015 at 22:31

  Afyon merkezde ikamt etmekteym meslek yüksek okul mezunuyum.yardımlarnz beklyrm.şimdiden teşekkürler.

 3. engelli kadrosundan girmekistiyorum

  21 Ocak 2015 at 16:16

  yardımcı olursanız seviniri

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.