STM Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

06 Haziran 2015 Cumartesi, 14:38
STM Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

STM Personel Eleman Alımları

STM Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Savunma teknolojileri üreten ve Ankara merkezli bir şirket olan STM birçok kişiyi işe almak için hazırlanmaktadır. Özellikle alacağı kişilerin vasıflı kişiler olacağı alımlarında mühendis ağırlıklı olacaktır. Üniversite mezunu mühendislerin rahatlıkla iş bulabileceği STM’de alımlar için şuanda 14 adet ilan bulunmakta ve bunlar her gün artmaktadır.

STM personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılır bilinmez ancak; alımlarını ihtiyacı oldukça artıran ve genişleten bir şirket olarak bilinmesi nedeni ile de sürekli güncel olarak takip etmek doğru olacaktır.

STM personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız, aşağıda vermiş olduğumuz ilanlara bakabilir ve net bilgiyi alabilirsiniz.

– DANIŞMAN MÜHENDİS,
– UZMAN YAZILIM MÜHENDİSİ,
– BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI,
– SİBER GÜVENLİK UZMANI,
– GENEL BAŞVURU,
– DANIŞMAN,
– MALİYET ANALİZ UZMANI,
– JAVA YAZILIM MÜHENDİSİ.

STM personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında yukarıda verdiğimiz pozisyonlara yapılacak olup, bunlarla ilgili birçok güncel bilgiyi internet sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yukarıda vermiş olduğumuz ilanların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İlanlarını her gün güncelleyen STM ile ilgili bizlerden net bilgi almak için internet sitemizi takibe devam edebilirsiniz. Vermiş olduğumuz pozisyonların hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak için ise aşağıda verdiğimiz link adresini kullanmanız gerekecektir.

http://www.kariyer.net/stm-as-is-ilanlari-c7947-p32825/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.