Şoför Kurye Alımı Yapan Kargo Firmaları İş İlanları

08 Ekim 2015 Perşembe, 13:53

En az lise mezunu alımı yapan şirketler Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden oluşuyor.Hemen hemen her gün görmeye alışkın olduğumuz kargo şirketleri sürekli yeni ilanlar vererek şoför ve kurye alımları yapmaktadırlar. Özellikle alımlarını büyük ölçüde büyük illerde yapan kargo şirketleri hem şoför hem de kurye alımı yapmak istemektedirler. Şirketlerin bu konuda büyük açığı olması sebebi ile de bu pozisyonlar başvuran herkesin kolaylıkla iş sahibi olabildiğini söyleyebiliriz. En az lise mezunu alımı yapan şirketler, daha düşük seviyede olan kişileri kabul etmemektedirler.


Şoför Kurye alımı yapan kargo firmaları iş ilanları hakkında kısa bir bilgi sahibi olduğumuz zamanda internet üzerinde 100’den fazla ilan olduğunu ifade edebiliriz. Özellikle bu alımlarla ilgili olarak birçok şart sunmayan kargo firmaları daha yumuşak şartlar adı altında bu işlemleri gerçekleştirmektedirler.

Şoför Kurye alımı yapan kargo firmaları iş ilanları hangi şirketler tarafından verildi isterseniz birde onlara bakalım. Böylece kısa iş fikirlerine de sahip olmuş olursunuz.

– Aras Kargo Kurye Alımı (Ankara, İstanbul),
– MNG Kargo Şoför Alımı (Türkiye Geneli),
– Sürat Kargo Kurye Alımı ( İstanbul, Türkiye Geneli),
– FedEX Kargo Şoför Almı ( İstanbul Avrupa ve Anadolu).

Şoför Kurye alımı yapan kargo firmaları iş ilanları bu firmalar tarafından sürekli yapılmakta olup, her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Bu firmalar Türkiye’nin en büyük firmalarının olmasının yanında bunların haricinde de birçok firmanın ilanları bulunmaktadır. Bunların hem takibini yapmak hem de başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/sofor-ulastirma-is-ilanlariYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.