Shell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

16 Mayıs 2015 Cumartesi, 23:53
Shell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dünyanın en büyük şirketiyle beraber çalışmak ister misiniz ?

Shell Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin değil dünyanın da en büyük petrol şirketleri arasında yer alan ve binlerce çalışanı bulunan Shell 2015 yılında Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Daha fazla bayilik açmak isteyen Shell özellikle büyük şehirlere daha fazla önem veriyor. Bu sebepten dolayı da büyük şehirlerde yaşayan kişilerin hem benzinlik istasyonlarında hem de büyük ofislerinde iş bulma şansı daha fazla diyebiliriz.

Shell personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak net bir açıklama yok. Şuanda internete verilmiş olan Shell tarafından 10 – 15 adet ilan bulunmaktadır. İlanlarını büyük bir çoğunluğunu İstanbul için vermiş olan firma, Ankara ve Muğla gibi illerde de alımlarını gerçekleştirecektir.

Shell personel eleman alımı iş ilanları 2015 için hangi pozisyonlara göre verildi birde bunlara bakalım. Böylece bu ilanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

– Bölge Satış Müdürü,
– İstasyon Muhasebe Sorumlusu,
– Perakendeci,
– Akaryakıt Pompacısı,
– Satış Elemanı,
– GENEL BAŞVURU.

Shell personel eleman alımı iş ilanları 2015 için bu ilanlardan oluşmakta olup daha birçok ilan bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların en güncel hallerini internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek, diğer ilanları görerek haklarında bilgi almak ve aynı zamanda tüm bu ilanların hepsine başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz link adresi üzerinden işlem yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/shell-turcas-petrol-a-s-is-ilanlari-c2188-p13046/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.