Shaya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

07 Nisan 2015 Salı, 11:12

Shaya Personel Eleman Alımları

Shaya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Birçok markayı bünyesinde barındıran Shaya uluslar arası bir firma olup, ülkemizde de etkin bir şekilde rol almaktadır. Özellikle 2015 yılına hızlı bir giriş yapan firma yeni yılda birçok alım yapacaktır. Alımlarını artıran ve bu yıl birçok kişiyi farklı sektörlerinde bulunan firmalarına atayacak olan firma, alımlar için internete ilan vermeye başladı.

Shaya personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda açıkta bulunan 70den fazla pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Her geçen gün alımlarını artıran ve bu alımlarını düzenli ve hızlı bir şekilde yapan Shaya, bu alımlar için profesyonel bir ekip kurmuştur.

Shaya personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi isterseniz onlara bakalım. Böylece bu pozisyonların hakkında bilgi edinebilir ve eğer isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

– SERVİS ELEMANI,
– STAJYER ÇEVİRMEN,
– PAZARLAMA STAJYERİ,
– DÖNEMSEL SERVİS ELEMANI,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– MUHASEBE UZMANI,
– VICTORIA SECRET SATIŞ DANIŞMANI.

Shaya personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak gerçekleştirilecek olup, daha birçok konu da alım yapılacaktır. Bu alımlar hakkındaki güncel bilgileri internet sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Eğer bu pozisyonlar hakkında bilgi almak, diğer ilanları görmek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresimizi inceleyebilir ve sizlere verdiğimiz bilgilerin daha fazlasını bulabilirsiniz. 

Shaya Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.