Santa Farma Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

01 Ağustos 2015 Cumartesi, 15:43
Santa Farma Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Santa Farma Personel Eleman Alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Santa Farma'da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Santa Farma Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İlaç firmaları arasında yer alan ve büyük bir işleve sahip olan Santa Farma firması İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye üzerinde alım yapacaktır. Alım yapacağı yeni pozisyonlar için birçok ilan veren Santa Farma firması yeni alımlar yapmaya da hazırlanmaktadır. 2015 yılının ikinci yarısında da alımlarını hızlandıran ve yeni alımlara geçen firma internet üzerine birçok ilan vermiştir.

Santa Farma personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için daha verilecek bilmiyoruz ancak; şuan için internet üzerinde 15’e yakın ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanların tamamını değerlendirecek olan ve yenilerini ekleyen firma yeni ilanlar ile de alım hacmini genişletmektedir.

Santa Farma personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi ve hangi pozisyonlar müsait isterseniz yakından bakalım.

– TEKNİK DESTEK ELEMANI (BİLGİ İŞLEM),
– KALİTE KONTROL TEKNİKERİ,
– ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ,
– ELEKTRONİK BAKIM TEKNİSYENİ,
– MİKROBİYOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKERİ,
– GENEL BAŞVURU.

Santa Farma personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanlarını değerlendirecek olan ve yeni ilanlar ekleyen firmayı internet sitemiz üzerinden düzenli olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak içinse aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/santa-farma-ilac-san-a-s-is-ilanlari-c2341-p14728/17 Yorum

  1. rıdvan türķ

    13 Ocak 2015 at 17:14

    Nerde ve ne üzerine

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.