Pronet Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

30 Mart 2015 Pazartesi, 00:37
Pronet Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pronet Güvenlik Personel Eleman AlımlarıPronet Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en kapsamlı çalışan ve medyada yüzünü sürekli göstermekte olan Pronet yeni yılda da birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Yaptıkları işin teknoloji ve güvenlik ağırlıklı olması sebebi ile elbette aradıkları elemanlarda kalifiye eleman olarak geçmektedir. Fakat çalışması da bir o kadar yoğun olan Pronet şirketinde işe başlamak isteyenlerin kendilerini kanıtlaması gerekmektedir.

Pronet güvenlik personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında internete verilmiş olup başvurularını internet üzerinden almaktadır. Genellikle satış üzerine eleman arayan Pronet şirketi servis elemanı gibi de birçok pozisyon için personel eleman aramaktadır.

Pronet güvenlik personel eleman alımı iş ilanları 2015 için hangi pozisyonlara verilmiş isterseniz beraber bakalım. Böylece ilanlar hakkında bir ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

– Pronet Bölge Satış Temsilcisi (İstanbul, Kocaeli, Gebze, Bursa, Ankara),
– Pronet Satış Uzmanı (Ankara, Gebze),
– Montaj Ekip Şefi,
– Montaj Teknisyeni,
– Servis Şefi,
– Müşteri Hizmetleri Yetkilisi,
– Telemarketing Uzman Yardımcısı.

Pronet güvenlik personel eleman alımı iş ilanları 2015 için bu pozisyonlar için verilmiş olup daha birçok ilan bulunmaktadır. Büyük bir şirket olması ve geniş bir kadroya sahip olması sebebi ile de sık sık ilanlarını güncelleyen Pronet, alım yapacağı zaman büyük bir dikkat sergilemektedir. Eğer iyi bir eleman olurum derseniz, profesyonel ve büyük bir şirkette çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Pronet güncel iş ilanları hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdaki linki kullanabilirler.

Pronet Güvenlik Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.