Pronet Güvenlik Personel Alımı 2016

14 Haziran 2016 Salı, 14:16
Pronet Güvenlik Personel Alımı 2016

Pronet Güvenlik Personel alımı gerçekleştirecek.Pronet Güvenlik personel alımı gerçekleştirerek ekibini büyütecek.

Türkiye’nin en kapsamlı çalışan ve medyada yüzünü sürekli göstermekte olan Pronet yeni yılda da birçok kişiye iş istihdamı sağlayacaktır. Yaptıkları işin teknoloji ve güvenlik ağırlıklı olması sebebi ile elbette aradıkları elemanlarda kalifiye eleman olarak geçmektedir. Fakat çalışması da bir o kadar yoğun olan Pronet şirketinde işe başlamak isteyenlerin kendilerini kanıtlaması gerekmektedir.

Pronet güvenlik alımı 2016 yılında internete verilmiş olup başvurularını internet üzerinden almaktadır. Genellikle satış üzerine eleman arayan Pronet şirketi servis elemanı gibi de birçok pozisyon için personel eleman aramaktadır.

Pronet güvenlik personel eleman alımı iş ilanları 2016 için hangi pozisyonlara verilmiş isterseniz beraber bakalım. Böylece ilanlar hakkında bir ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

-Portföy Yöneticisi
-Satış Uzmanı
-Satış Müdür Yardımcısı
-ERP Yazılım Uzmanı
-Outbound Müşteri Temsilcisi
-Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
-Senior IT Project Analyse
-IOS Developer
-Montaj Teknisyeni
-Çağrı Merkezi Takım Lideri
-Montaj Ekip Şefi
-Tele Satış Müşteri Temsilcisi
-İnsan Kaynakları Stajyeri
-Net Yazılım Uzmanı
-Tele Satış Takım Lideri

Pronet güvenlik personel eleman alımı iş ilanları 2016 için bu pozisyonlar için verilmiş olup daha birçok ilan bulunmaktadır. Büyük bir şirket olması ve geniş bir kadroya sahip olması sebebi ile de sık sık ilanlarını güncelleyen Pronet, alım yapacağı zaman büyük bir dikkat sergilemektedir. Eğer iyi bir eleman olurum derseniz, profesyonel ve büyük bir şirkette çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Pronet güncel iş ilanları hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyenler aşağıdaki linki kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/pronet-guvenlik-hizmetleri-is-ilanlari-c3535-p27858/#tblFirmaIlanlari

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.