Polimeks İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

16 Şubat 2015 Pazartesi, 14:27
Polimeks İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Polimeks İnşaat Personel Eleman Alımları

Polimeks İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

1995 yıllarında kurulmuş olan Polimeks İnşaat, yeni bir firma olmasına rağmen kısa sürede çok ciddi işler başarmıştır. Birçok işi yapmış olan ve de yapmaya devam eden Polimeks İnşaat, özellikle yurtdışında çok ciddi ve etkin bir şekilde rol oynamaktadır. Türkmenistan ağırlıklı çalışan firma, yeni kurulmuş olmasına rağmen, yurtdışına açılmış ve hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır. 2015 yılı hedefleri arasında da büyüme olan Polimeks inşaat sayesinde, Türkiye için yeni istihdamlar sağlanacaktır.

Polimeks İnşaat personel eleman alımı 2015 yılında birden fazla kişi ile yapılacak olup, şuanda açık olan 22 kişilik pozisyon için ilanlar çoktan verilmeye başlanmıştır. Büyük bir bölümü Türkmenistan için verilmiş olan ilanlarda, birçok iş pozisyonu bulunmaktadır.

Polimeks İnşaat personel eleman alımı 2015 de hangi pozisyonlara yapılacak merak ediyorsanız, beraber bu pozisyonları analiz edebiliriz. Ağırlıklı olarak Türkmenistan’da yapılacağı için bu durumu göz önüne almanızda da fayda olacaktır. Aynı zamanda İstanbul içinde alımlar yapılacağı için birçok kişinin bu ilanlardan faydalanacağını söyleyebiliriz.

– Saha Mimarı,
– Proje Müdürü,
– Mekanik Teknikeri,
– İnce İşler Şefi,
– Şantiye Şefi,
– Saha Mühendisi,
– Teklif Sorumlusu.

Polimeks İnşaat personel eleman alımı 2015 de bu pozisyonlarla ağırlıklı olacak olup, daha birçok alım için ilanlar bulunmaktadır. Aynı zamanda güncel Polimeks İnşaat iş ilanları hakkında da bilgi almak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer pozisyonlara bakmak için aşağıdaki link adresini inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/polimeks-insaat-a-s-is-ilanlari-c6020-p30901/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.