Pınar Süt Personel Eleman Alımı İş İlanları

14 Eylül 2015 Pazartesi, 11:32

Pınar Süt personel eleman alımı iş başvurusu

Yaşar Holding bünyesinde iş yapan Pınar Süt birçok kişinin tercih ettiği marka haline gelmiştir. Özellikle ülkenin birçok noktasında satış yapmakta olan Pınar Süt alımlar ile ilgili olarak birçok ilan vermiştir. 2015 yılının ilk aylarından bugüne kadar alımlarını her zaman açık tutan Pınar Süt kendi bünyesine almak üzere birçok iş ilanı vermiştir. Vermiş olduğu iş ilanları ile ilgili olarak birçok şartı da beraberinde getiren Pınar Süt, alımlar ile ilgili olarak internete ilanlarını vermiştir.

Pınar Süt personel eleman alımı iş ilanları kaç kişi ile yapılır bilmiyoruz ancak; internet üzerinde şuana kadar verilmiş olan 30 adet ilan bulunmaktadır. Bunların hepsini güncelleyen ve yenilerini ekleyen Pınar Süt aşağıda verdiğimiz şekillerde ve pozisyonlarda alımlarını gerçekleştirecektir.

– ASİSTAN ÜRÜN YÖNETİCİSİ,
– ÜRÜN YÖNETİCİSİ,
– SATINALMA UZMANI,
– SATINALMA SORUMLUSU,
– KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI,
– MUHASEBE UZMANI,
– VARDİYA MÜHENDİSİ,
– BÜTÇE PLANLAMA VE ANALİZ SORUMLUSU.

Pınar Süt personel eleman alımı iş ilanları yukarıda verdiğimi şekillerde yapılacaktır. Yukarda verdiklerimizi haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bunların hepsini güncel tutan ve güncel olarak yayınlayacak olan Pınar Süt firmasını internet sitemiz üzerinden sürekli olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz de aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yasar-holding-a-s-is-ilanlari-c1038-p412/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.