Philips Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

09 Temmuz 2015 Perşembe, 21:54
Philips Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Philips Personel Eleman Alımları

Philips Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Dünyaca ünlü marka olan Philips birçok kişiyi işe almış ve alımlarına da 2015 yılının sonuna doğru devam ettirmektedir. Birçok kişiyi işe almayı planlayan Philips markası, dünya çapında eleman alımlarını gerçekleştirmiş ve bu konuda Türkiye’ye de gerekli olan önemi vermiştir. Genellikle yüksek tahsis gerektiren pozisyonlar için alım yapmakta olan Philips markası İngilizce bilme şartını da koymaktadır.

Philips personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; internet üzerinde şuanda 5’den fazla ilan bulunmaktadır. İlanlarını her gün güncellemeyen Philips markası ihtiyacı oldukça alımlarını gerçekleştirmektedir.

Philips personel eleman alımı iş ilanları 2015’de hangi pozisyonlar için yapılacak diye merak edenlere bu ilanlardan birkaçını vereceğiz ancak; ilanları anlayabilmek adına İngilizce bilmek gerekmektedir. Zira işe alınacak olan kişilerin İngilizce bilme zorunluluğu bulunuyor.

– Account Manager-Patient Care & Monitoring Solution,
– Modality Business Line Manager,
– System Sales Manager,
– Tax Manager,
– System Sales Manager,
– Field Service Engineers.

Philips personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla alım yapacak olup, bunlar haricinde şuan için herhangi bir ilan bulunmamaktadır. İhtiyacı oldukça ilen ekleyen ve bu şekilde ilanlarını güncelleyen Philips markasında çalışmak isteyenler güncel ilanlar için internet sitemizi takip etmeye devam edebilirler. Yukarıda verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak içinse aşağıdaki link adresi kullanabilir.

http://www.kariyer.net/philips-turk-philips-is-ilanlari-c1156-p1700/Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.