Pegasus Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

02 Mayıs 2015 Cumartesi, 22:26
Pegasus Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Pegasus Personel Eleman AlımlarıPegasus Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Hava yolu şirketleri arasında iyi yerlerde olan Pegasus, yeni yılda da kendisini büyütmeyi ve daha da geliştirmeyi düşünüyor. Birçok kişiyi işe almayı planlayan Pegasus hem daha fazla büyümek hem de daha kaliteli bir hizmet vermek adına internet sitelerine ilanlarını vermeye başladı. Özellikle profesyonel ve işinde uzman kişileri almak isteyen Pegasus, rakibinin fazla olması sebebi ile bu konuya çok ciddi anlamda değer veriyor.

Pegasus personel eleman alımı iş ilanları 2015 de sadece İstanbul’da yapılacak olup, şuan için İstanbul haricinde bir alım yapması planlanmıyor. Zamanla İstanbul haricinde de alım yapacak olan Pegasus, internete 20ye yakın ilan vermiştir. Verdiği bu ilanlarını güncelleyen Pegasus, her gün yeni ilanlar ekleyerek filosunu genişletmek istiyor.

Pegasus personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarla ağırlıkla yapılacak diye bakacak olursak, genellikle mesleklere yönelik iş alımları yapmayı planlıyor.

– Kabin Teknisyeni,
– Bagaj Destek Elemanı,
– Kayıp Eşya Sorumluları,
– Kalite Güvence Uzmanı,
– Kıdemli İş Analisti,
– Kaptan Pilot.

Pegasus personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla ağırlık olarak yapılacak olup bunlar haricinde de internet sitelerinde birçok ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanları güncel olarak takip etmek isteyenler internet sitemiz üzerinden günlük olarak takipte bulunabilirler. Yukarıda bulunan ilanlara başvuruda bulunmak ve haklarında daha fazla bilgi almak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

Pegasus Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.