Özmaya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

06 Temmuz 2015 Pazartesi, 00:33

Özmaya Personel Eleman Alımları

Özmaya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Özmaya şirketi 2015 yılında alımlarını yapmış ve yeni yılda da birçok alıma imza atacaktır. 2015 yılının ikinci yarısında da alımlarını yapacak olan firma alım konusunda kalifiye eleman seçimine son derece dikkat etmektedir. Kendi sektöründe en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Özmaya bu sebepten dolayı da alımlarını hem daha profesyonel hem de daha dikkatli bir şekilde yapmaktadır.

Özmaya personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi ile yapılacak net bir rakam verilmedi ancak; şuanda internet üzerinde şirketin vermiş olduğu 10’a yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını değerlendirecek olan firma en iyi elemanı seçmek içinde ayrıca uğraşacaktır.

Özmaya personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanızda aşağıda vermiş olduğumuz ilanları gözden geçirebilir ve bir fikir sahibi olabilirsiniz.

– BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU,
– GENEL BAŞVURU,
– ELEKTRİK MÜHENDİSİ,
– SATIŞ GELİŞTİRME GÖREVLİSİ,
– SATIN ALMA ASİSTANI.

Özmaya personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Tüm bunları takip eden internet sitemizi sizler de takip ederek güncel olarak bilgilere kavuşabilirsiniz. Kısa zamanda çok kişiyi işe alacak olan bu firmada belki de iş bulabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ozmaya-sanayi-a-s-is-ilanlari-c16176-p6775/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.