Otokar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

13 Şubat 2015 Cuma, 17:07
Otokar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Otokar Personel Eleman Alımları

Otokar Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

KOÇ Grubuna ait olan Otokar 2015 hedefleri arasına her ne kadar büyüme koysa da, yine de bu sene çok ciddi miktarda alım yapmayacaktır. Sınırlı alımlarla yoluna devam edecek olan Otokar, eğer gerekirse yıl içerisinde birçok pozisyon için alım yapabilir. Eğer sizlerde bu şirket bünyesinde çalışmak isterseniz başvurularını hemen incelemelisiniz. Şuanda çok az sayıda açık pozisyon bulunan Otokar şirketinde her an bu pozisyonlarda dolabilir.

Otokar personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için yapılacak isterseniz birde onlara bakalım. Öncelikli olarak alım yapacak olan firmamızda 6 adet açık pozisyon bulunmaktadır. Her biri için farklı kriterler isteyen Otokar, personel eleman alımı konusunda çok dikkat etmektedir. Çalışanların görevleri itibari ile önemli konumlarda bulunmaları sebebi ile özellikle insan kaynakları tarafından bir çok testten geçirildikten sonra işe alımlar yapılmaktadır. Açık olan ve yapılacak pozisyonlardan bazıları ise şu şekilde olacaktır:

– Kaynak Mühendisi,
– Metod Mühendisi,
– İhracat Uzmanı – Askeri Araçlar,
– İhracat Birim Yöneticisi – Askeri Araçlar,
– Personel ve Endüstriyel İlişkiler Sorumlusu,
– Yeni Parça Devreye Giriş Mühendisi.

Otokar personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup, internet sitemiz birçok şirketi olduğu gibi Otokar alımlarını da takip edecektir. Güncel Otokar personel personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi almak isterseniz bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz. Verdiğimiz ilanların detayları ve diğer ilanlar için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/otokar-is-ilanlari-c1279-p3052/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.