Mudo En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Personel Alıyor

MUDO, 2017 yılı personel alım ilanının yayınladı. Farklı illerde bulunan mağazaların açık kadrolarında görev yapmak üzere farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanıyor.

Mağazacılık (Ticaret), Perakende, Tekstil sektörlerinde çalışmalarını sürdüren MUDO ilana başvuru yapacak olan adayların belirlenmiş şartlara sahip olmalarını istiyor. Faaliyette olan ve yeni açılacak mağazalarında görevlendirilecek personel kadrolarına Engelli adaylar içinde açık pozisyonlar bulunuyor. İşte ilana dair tüm detaylar…

ALINACAK PERSONEL:

Satış Danışmanı ve Kasiyer, Engelli personel, İç Mimar, Temizlik Görevlisi, Mağaza Müdürü, Satış Uzman Yardımcısı, Santral ve Danışma Görevlisi, Kategori Yöneticisi, Müşteri Analitiği ve İletişim Uzmanı, Denetim Uzmanı, Dijital Tasarım Uzmanı ve İletişim Uzmanı, Yönetim Muhasebesi Uzmanı, Kurumsal Satış Uzmanı, Kıdemli Kategori ve Satış Uzmanı pozisyonlarında personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az İlkokul mezunu olmak (pozisyonlara göre değişiyor), tercihen alanında deneyimli olmak, Dış görünümüne özen gösteren, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun tempoda esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek ve sorumluluk bilinci gelişmiş, Şirket kültürüne uyumlu ve marka imajını yansıtabilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya muaf olmak, Mağazacılık sektöründe kariyer hedefleyen, alım yapılacak ilde ikamet etmek şartlarına sahip personel alımı yapılacak.

MUDO Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/mudo-is-ilanlari-c3042-p22435/#tblFirmaIlanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir