MNG Kargo Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

MNG Kargo, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor.

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Tokat, Diyarbakır, Bursa ve Aksaray olmak üzere Türkiye genelinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılıyor.

ALINACAK PERSONEL:

Motorlu Operasyon Elemanı, Tahsilat Takip Elemanı, Sürücü, Orta Düzey Yönetici, Mali İşler Yöneticisi, Bilgi İşlem Elemanı, Müşteri Hizmetleri Sorumlusu, Motorlu Operasyon Elemanı, İdari İşler Uzmanı ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, takım çalışmalarında uyumlu olmak, yoğun iş temposunda çalışabilecek, alım yapılacak ilde ikamet eden, Sürekli ve tam zamanlı çalışmayı kabul etmek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya tecilli olmak şartlarına sahip olan personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Hatay, Aydın, Zonguldak, Niğde, Eskişehir, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Çanakkale, Konya, Manisa, Mersin, Antalya, Tekirdağ, Kütahya, Kocaeli, Bingöl, Bartın, Bursa, Isparta, Kırşehir, Bilecik ve farklı illerde Türkiye genelinde personel alımı yapılacak.

MNG Kargo Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/mng-kargo-yurtici-ve-yurtdisi-tasimacilik-a-s-is-ilanlari?firma=172113 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir