MNG Kargo Personel Alımı 2016

28 Mart 2016 Pazartesi, 15:13

Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden olan MNG Kargo alımlarına 2016 yılında da devam edecektir.

 Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden olan MNG Kargo alımlarına 2016 yılında da devam edecektir. Alımlarında birden fazla kişiyi alacak olan MNG Kargo alımlarında da birden fazla şartın yerine getirilmesini istemektedir. Alımlarında birçok pozisyon vermiş olan MNG Kargo tüm alımlarını internet üzerinden alım yapacaktır. Alımlarını profesyonel şirketlerle yapacak olan MNG Kargo internet üzerinden başvuruları almaktadır.

MNG Kargo personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; internet üzerinde 100’den fazla ilan bulunmaktadır. Her geçen gün bu ilanlarını artıran MNG firması yeni ilanlar ekleyerek elindeki ilan sayısını ve çalışan sayısını artırmak istemektedir.

MNG kargo personel alımı 2016’da hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız, aşağıda yer alan ilanlara bakabilirsiniz.

– Muhasebe Elemanı,
– Sürücü,
– Orta Düzey Yönetici,
– Saha Operasyon Elemanı,
– İnsan Kaynakları Elemanı,
– Müşteri Hizmetleri Yetkilisi,
– Depo Elemanı.

MNG kargo personel alımı 2016 yılında bu pozisyonlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanlar hakkında internet sitemizden güncel bilgi alabilirsiniz. Günlük ve haftalık olarak sadece MNG kargo ile ilgili değil diğer kargo şirketleri ile ilgili de bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak içinse aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/mng-kargo-yurtici-ve-yurtdisi-tasimacilik-a-s-is-ilanlari?firma=172113Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.