Migros Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

28 Haziran 2016 Salı, 09:19

Migros Türkiye Genelinde personel alımı gerçekleştiriyor.Migros farklı şehirlerde ve farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştiriyor. 

Migros Süpermarket zincirleri personel alımı gerçekleştirecek. Alışveriş diyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Migros, Türkiye Genelindeki bütün şubeleri için personel alımı gerçekleştirecek. Yeni açacağı şubeleri ve artan iş gücü nedeniyle personel alımı gerçekleştirecek olan Migros, alacağı yeni personellerle birlikte müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi planlıyor. 2016 yılının ilk yarısında çok sayıda personel alımı gerçekleştiren Migros, yılın ikinci yarısında da alımlarına devam edecek. Ürün kalitesi ve hizmet anlayışı ile müşterilerini memnun eden Migros, iş arayanlar için iyi bir terich olabilir. Türkiye’deki toplam 30 binin üzerinde çalışana sahip olan Migros, müşterilerine gösterdiği özeni çalışanlarına da gösteren bir kurum. Migros, kendi resmi sitesinin insan kaynakları sayfasında ve iş ilan sitelerinde yayınlanan alım ilanlarında detayları belirtti.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-Satış Danışmanlığı 
-Tezgahtarlık 
-Satış-Pazarlama 
-Reyon 
-Kasa 
-Sevkiyat
-Kurye Teslimat 
-Nakliye 
-Şoför – Ulaştırma 
-Yiyecek-İçecek Hizmetleri
-Mutfak  
-Kargo Takip  

ALIM YAPILACAK ŞEHİR
-Tüm Türkiye

Migros Türkiye Geneli Personel Alımı 2016 için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/migros-ticaret-as-is-ilanlari?firma=100798


Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.