Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları 2016

19 Temmuz 2016 Salı, 16:22

Şoförlük işi arayanlar dikkat! Bu ilanımız tam size göre. Türkiye’nin birçok noktasında bulunan gerek özel gerekse kamu kuruluşlarında şoför alımları yapılmaktadır.

Özellikle alımlar konusunda titiz davranan firmalar daha çok tecrübe sahibi kişileri aramaktadır. 5 – 10 yıl üzerinde ehliyete sahip kişileri almak isteyen firmalar makam şoförü veya özel şoför olarak kişileri almak istemektedirler. Durumuna göre yüksek maaşta veren firmalar eğer memnun kalırlarsa uzun yıl bu kişilerle çalışmak istiyorlar.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları 2016 yılında şu an için internet üzerinde yüzlerce ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan firmalar yeni ilanları da sürekli ekliyorlar. Yeni çıkan ilanların yanında birde eski ilanlarını tazeleyen firmalar alımlarını en üst seviye de devam ettiriyorlar.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları 2016 hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz birde beraber bakalım.

– Makam Sürücüsü,
– Makam Şoförü,
– Sürücü ve Motorsiklet Sürücüsü,
– Şirket Şoförü,
– Sevkiyat Şoförü,
– Kurye.

Makam Şoförü Alımları, Özel Şoför Alımları, Şoför İş İlanları 2016 bunlarla yapılacak olup, bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bunların hepsini internet sitemizden sürekli olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlarla ilgili bilgi almak isterseniz de aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilir ve yine isterseniz başvuruda da bulunabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/makam-soforu-is-ilanlariYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.