LTB Little Big Türkiye Geneli Satış Temsilcisi Alımı

03 Eylül 2015 Perşembe, 12:49
LTB Little Big Türkiye Geneli Satış Temsilcisi Alımı

Türkiye’nin en büyük genç giyim mağazalarından birisi olan LTB Little Big, 2015 yılı boyunca birçok kişiye istihdam sağlamış ve şimdide Türkiye Geneli alım yapacaktır.Türkiye’nin en büyük genç giyim mağazalarından birisi olan LTB Little Big, 2015 yılı boyunca birçok kişiye iş istihdamı sağlamıştır. Sağladığı işlerin yanı sıra birçok kişiye de farklı pozisyonlarda yükselme ve kariyer yapma imkanı sunan LTB bu tarz ilanlarını yeniden açmaktadır. Türkiye genelinde satış danışmanları alımı yapacak olan LTB firması kariyer yapmak isteyen gençlerin ilk durağı olmaktadır.


LTB Little Big Türkiye geneli satış temsilcisi alımı için de birçok şart öne sürmüştür. Fakat bu şartlar arasında en önemli ve dikkat çekeni ise lise mezunu olan kişilerinde alınabilecek olmasıdır. Bu sayede lise mezunu kişilerde büyük bir istihdamın içerisine katılabilecekler.

LTB Little Big Türkiye geneli satış temsilcisi alımı hangi şartlar ile yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– En az lise mezunu,
– Satış konusunda kendisine güvenen,
– Güler yüzlü ve iletişimi güçlü,
– Modayı ve hayatı yakından takip eden,
– Erkekler için askerliğini tamamlamış veya tecil ettirmiş,
– İngilizce bilen (zorunlu değil) kişiler aranmaktadır.

LTB Little Big Türkiye geneli satış temsilcisi alımı, bu şartlar altında alınacak olup bunların haricinde herhangi bir şart aranmayacaktır. Adayların bu şartlara dikkat etmesi önemli bir konu olurken, adayların şartları yerine getirmemesi durumunda adaylar elenebilecektir. Birçok ilde yapılacak olan bu alımlara başvuruda bulunmak ve hakkında daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ltb-littlebig/ltb-satis-danismanlari-turkiye-magazalar-is-ilani-i1428650/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.