LC Waikiki Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

17 Haziran 2015 Çarşamba, 00:31
LC Waikiki Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

LC Waikiki Personel Eleman Alımları

LC Waikiki Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en büyük giyim mağazalarından birisi olan LC Waikiki, giyim sektöründe lider marka olmaya devam ediyor. Özellikle sattığı kaliteli ürünler ile birçok kişinin odağı haline gelmiş olan LC Waikiki, iş deneyimi olan kişileri işe almak içinde ayrıca çaba sarf ediyor. Sahip olduğu fabrikalar ve mağazaları ile binlerce kişinin ekmek yemesine olanak sağlayan LC Waikiki, bununla birlikte alımlarına devam ediyor.

LC Waikiki personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi için verildi bilemiyoruz ancak; büyük bir firma olan LC Waikiki her yerde ve her alanda mağazasını açmak istemektedir. Bu sebepten dolayı da bu alımlarını artırmakta ve geniş yelpazede tutmaktadır.


LC Waikiki personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda yazan ilanlara bakabilirsiniz.

– SATIŞ DANIŞMANI,
– ENGELLİ PERSONEL,
– OTOPARK GÖREVLİSİ,
– KLİMA TEKNİSYENİ,
– KAYIP ÖNLEME UZMANI,
– BUYER,
– BİNA BAKIM ONARIM UZMANI.

LC Waikiki personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla beraber yapılacka olup, bunların haricinde de elbette birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanları her gün güncelleyen ve yenilerini ekleyen LC bir yana internet sitemizde bu ilanları her gün araştırmaktadır. İnternet sitemizden bilgi alabileceğiniz gibi yukarıda vermiş olduğumuz ilanlar hakkında daha fazla bilgi alabilir başvuruda bulunmak içinse aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

LC Waikiki İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.