Kozmoklinik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

18 Nisan 2015 Cumartesi, 14:15
Kozmoklinik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kozmoklinik Personel Eleman Alımları

Kozmoklinik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Büyük bir kozmetik firması olmak ve Türkiye’de insanlar kaliteli ve güvenilir kozmetik ürünler sunmak isteyen bir firma olan Kozmoklinik firması, 2015 yılında yeni büyüme hedefleri ile yoluna devam etmektedir. Özellikle bu firmada çalışmanın son derece değerli olduğunu ve bu değerin işten çıktıktan sonra referanslarınıza yansıyacak olması sebebi ile birçok kişi buranın değerini işten çıktıktan sonra anlamaktadır. Özellikle kozmetik sektöründe uzun yıllar çalışmak isteyen kişilerin tercih etmesi gereken bir firma olan Kozmoklinik, alacağı yeni elemanlar için internete çoktan ilan vermiştir.

Kozmoklinik personel eleman alımı iş ilanları 2015 de en çok İstanbul ilinde yapılacak olup, sırada ise Adana ve Bursa illeri yer almaktadır. Büyük şehirlerde alımlarını yapan firma ilerleyen zamanlarda küçük şehirlere de geçmeye başlayabilir.

Kozmoklinik personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi için verildi bilemiyoruz ancak; şuanda 15e yakın ilan ile internette ilanları gezinmektedir. Bu ilanların neler olduğuna ise şu şekilde bakabiliriz.

– Bölge Satış Sorumlusu,
– Muhasebe Müdür Yardımcısı,
– Satış Destek Sorumlusu,
– IT Uzmanı,
– WEB Uzmanı,

Kozmoklinik personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla yapılacak olup bu pozisyonlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bunların neler olduğunu öğrenmek ve daha fazla bilgi almak isteyenler ile başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/kozmoklinik-kozmetik-ve-medikal-urunler-paz-a-s-is-ilanlari-c10615-p669/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.