Kopuz Gıda Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

07 Nisan 2015 Salı, 19:39
Kopuz Gıda Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kopuz Gıda Personel Eleman AlımlarıKopuz Gıda Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kopuz şirketler grubu büyük bir şirket olup, birçok sektörde çalışmaktadır. Ticaretin en önemli şirketleri arasında yer alan Kopuz, özellikle birçok kişinin çalışmakta olduğu bir firmadır. Binlerce kişiye istihdam sağlayan firma bünyesinde çalıştırdığı kişilerin yanına da birçok kişiyi almayı hedeflemektedir. Özellikle 2015 yılında birçok kişiyi işe almayı düşünen Kopuz Gıda, Türkiye’nin birçok ilinde etkin şekilde alımlarını gerçekleştirecektir.

Kopuz Gıda personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında İstanbul başta olmak üzere, Ordu, Trabzon, Çorum gibi birçok ilde yapılacak olup, bu iller haricinde de alımlar devam edecektir. Alımlar hakkında bilgi almak isteyenler için detaylı bilgi vereceğiz.

Kopuz Gıda personel eleman alımı iş ilanları 2015 de kaç kişi için verildi bilmiyoruz ancak; alımlarını her gün yenileyen ve yeni ilanlar ekleyen bir firma olduğu için sizlerinde takip etmesinde fayda var diyebiliriz.

– SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– MUHASEBE UZMANI,
– İÇ DENETÇİ,
– PLASİYER,
– MUHASEBE MÜDÜRÜ,
– MUHASEBE ŞEFİ,
– SATIN ALMA UZMANI.

Kopuz Gıda personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olup daha birçok pozisyon için alım yapılacaktır. Tüm bu alımlarını internet sitemizden takip edebileceğiniz gibi güncel Kopuz Gıda iş ilanları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yukarıda sizlere verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda sizler için verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

Kopuz Gıda Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.