Koçtaş Personel Eleman Alımı 2014

Koçtaş Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Koçtaş’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.Koçtaş Personel Eleman Alımı 2014

Koçtaş Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Koçtaş’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Koçtaş Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde Koçtaş’ta çalışmaya başlayarak iyi bir maaş istemezmisiniz? Koçtaş’ta işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Koçtaş Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Koçtaş iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Koçtaş Yapı Marketleri Tic. A.Ş.

Koçtaş mağazalarında dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılıyor.

Evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Koçtaş’tan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan Koçtaş, uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunuyor. Koçtaş’ın uzman, güler yüzlü kadrosu, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek oluyor, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyor. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan Koçtaş, global trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyor.

Koçtaş Personel Eleman Alımı ilanı için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir