Kipa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

15 Şubat 2015 Pazar, 15:00
Kipa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kipa Personel Eleman Alımları

Kipa Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kipa Hiper market zincirleri, tüm Türkiye çapında hizmet veren büyük bir şirkettir. Özellikle fiyatlarının uygun olması nedeni ile bugün birçok kişi tarafından tercih edilen bir market olması sebebi ile yoğunluklarında yaşandığı doğrudur. 2015 yılında daha fazla şube açmak isteyen ve mevcut marketlerini büyütmek isteyen Kipa, birçok personel eleman alımı yapacaktır.

Kipa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında nasıl olacak diye merak ediyorsanız, buyurun beraber bakalım. Öncelikli olarak Kipa personel eleman alımı iş ilanlarında en çok hangi illerin yer aldığına bakmalıyız. İzmir başta olmak üzere, Muğla, Ankara, Kocaeli ve Aydın gibi birçok büyük ilde alımlar yapılacaktır. Bu alımların yapılması esnasında üniversite mezunu olması şartı çok fazla aranmamaktadır ancak; bazı pozisyonlar için üniversite mezunu olmanızda gerekebilir.

Kipa personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlardan oluşacak isterseniz beraber bakalım. İşte Ocak ayından bu yana Kipa personel eleman alımı iş ilanları için verilen ilanlar:

– Teknik Personel,
– Kasiyer,
– Teslimat Elemanı,
– Depo Elemanı,
– Ekmekçi,
– Market Reyon Görevlisi,
– Alışveriş Merkezi Kontrolörü,
– Urla İskele Süpermarket – Takım Lideri.

Kipa personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok alım yapılacaktır. Bu alımları takip etmek için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Kipa personel elemana alımları hakkında daha fazla bilgi almak ve yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını incelemek için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tesco-kipa-kitle-pazarlama-ticaret-ve-gida-sanayi-is-ilanlari-c12506-p2740/?a=2Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.