Kiğılı personel eleman alımı iş ilanları 2015

06 Nisan 2015 Pazartesi, 10:59
Kiğılı personel eleman alımı iş ilanları 2015

Kiğılı personel eleman alımlarıKiğılı personel eleman alımı iş ilanları 2015

Türkiye’nin bir numaralı giyim markalarından olan Kiğılı kurulduğu günden bugüne kadar adını duyurmuş ve ismini en iyi şekilde temsil etmeyi başarmıştır. Özellikle büyük şehirlerde çok büyük mağazalar açan Kiğılı her yıl yeni mağazalar açmış ve kendini büyütmeye devam etmiştir. Eğer sizlerde bu firma çalışmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz. Çünkü 2015 yılında Kiğılı birçok kişiye iş fırsatı vermekte ve ilanlar yayınlamaktadır. Eğer sizlerde bu ilanlara bakar ve başvuruda bulunmak isterseniz makalemizi takip edebilirsiniz.

Kiğılı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok il için verilmiş olup, kaç işi için verildiğini tam olarak bilemiyoruz. Her geçen gün ilanlarını yenileyen ve artıran Kiğılı yaklaşık olarak şuanda 50ye yakın ilanı ile internette dolaşmaktadır. Bu ilanlar Muğla’dan Manisa’ya, Aydın’dan Bursa’ya kadar birçok ilde dolaşmaktadır. Özellikle de İstanbul ilinde alım yapacak olan firma Türkiye’nin her yerine eleman almayı planlamaktadır.

Kiğılı personel eleman alımı iş ilanları 2015 de nasıl olacak ve hangi pozisyonlar daha ön planda diye merak ediyorsanız aşağıdakilere bakabilirsiniz.

– SATIŞ DANIŞMANI,
– KASİYER,
– TERZİ,
– MAĞAZA YÖNETİCİSİ,
– BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI.

Kiğılı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak yapılacak olup bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanlar hakkında detaylı bilgi almak ya da diğer ilanları görmek isterseniz ve aynı zamanda bunlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kiğılı personel eleman alımı iş ilanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.