Kemal Tanca Ayakkabı Personel Eleman Alımı 2015

21 Ağustos 2015 Cuma, 16:29
Kemal Tanca Ayakkabı Personel Eleman Alımı 2015

Ayakkabı Sektörünün Liderlerinden Kemal Tanca Personel Eleman Alımı İş İlanları Vermeye Devam Ediyor.Ayakkabı firmaları arasında en büyük olan ve birçok kişinin giymek için kullandığı Kemal Tanca firması 2015 yılında çok fazla alım yapmamış olup, son dönemde alımlarını artırmıştır. Alımlarını hepsini yeni ekleyen ve birçok kişiye iş verecek olan Kemal Tanca firması alımlar için en az lise mezunu aramaktadır. Tercihen üniversite mezunu arayan firma yetiştirmek ve uzun yıllar çalışmak içinde birçok kişi aramaktadır.


Kemal Tanca Ayakkabı personel eleman alımı 2015 yılında birçok kişi ile yapılacak olup herhangi bir rakam verilmemiştir. Alımlarını profesyonel firmalar ile yapmakta olan firma, alım yapacağı kişileri de yakından incelemektedir. En çok alımlarını İstanbul ilinde yapan firma diğer şubelerine de alımlarını gerçekleştirecektir.

Kemal Tanca Ayakkabı personel eleman alımı 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– SATIŞ DANIŞMANI,
– KASİYER,
– SATIŞ ELEMANI.

Kemal Tanca Ayakkabı personel eleman alımı 2015 yılında en çok bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İlanların tamamını AVM ve cadde üzerindeki büyük firmalarda yapacak olan firma profesyonel kişileri almak içinde ayrıca uğraş vermektedir.

Kemal Tanca Ayakkabı personel eleman alımı iş ilanlarını internet sitemizden takip edebilir ve internet sitemiz üzerinden güncel ilanlara ulaşabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanlar hakkında bilgi sahibi olmak ve başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda yer alan link adresini inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/tanca-ayakkabicilik-san-tic-ltd-sti-is-ilanlari?firma=68472&frm=67366Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.