Kartonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

04 Nisan 2015 Cumartesi, 17:51
Kartonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Kartonsan Personel Eleman Alımları

Kartonsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

2015 yılında büyüme hedefleri olan şirketler arasında yer alan Kartonsan, birçok personel eleman alımı yapacaktır. Alımlarını sadece İstanbul ve Kocaeli illerinde yapacak olan Kartonsan alımlarını sadece bu illerde yapacak olmasının yanında aynı zamanda birçok alım gerçekleşecektir. Şuan için fazla ilan vermemiş olsa da, her gün bu ilanlarını güncellemekte ve yeni ilanlar vermektedir. Özellikle Kartonsan firmasında çalışmak isteyenlerin kısa zaman içerisinde başvurması gereken bu ilanlar her ne kadar yenilenecek olsa da yine de her an bitebilir.

Kartonsan personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verildi şuan için net bir açıklama bulunmamaktadır. Bu açıklama olmamasına rağmen şuanda internette 3 adet ilan bulunmaktadır. Bu ilanlara başvurmak isteyenlerin haricinde zamanla eğer beklenirse yeni ilanlarda gelecektir.

Kartonsan personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlara yapılacak isterseniz beraber bakalım.

– MUHASEBE ELEMAN,
– ELEKTRİK/ELEKTRONİK BAKIM SORUMLUSU,
– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ.

Kartonsan personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu pozisyonlar üzerinden yapılacak olup, yeni ilanlarda en kısa zamanda eklenecek ve bu alımlar artacaktır. Bu ilanların takibini yapmak isteyenler internet sitemizi takip edebilirler.

Yukarıda verdiğimiz ilanların hakkında detaylı bilgi almak, diğer ilanları görmek ve bu ilanlara başvurmak isteyenler aşağıda vereceğimiz link adresi üzerinden başvurabilir ve her türlü bilgiyi en doğru şekilde alabilirler.

http://www.kariyer.net/kartonsan-karton-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c34028-p26404/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.