Kamil Koç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

16 Mayıs 2016 Pazartesi, 17:03
Kamil Koç Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Şehirlerarası otobüs seyahati denilince akla gelen ilk isimlerden olan Kamil Koç personel alım ilanları yayınladıŞehirlerarası otobüs seyahati denilince akla gelen ilk isimlerden olan Kamil Koç personel alım ilanları yayınladı. Büyük ailesi ve geniş potansiyeli ile birçok kişiye en iyi hizmeti vermek amacında olan Kamil Koç firması, 2016 yılında da alımlarına devam ediyor ve kadrosunu genişletiyor.

Kamil Koç personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında kaç kişi için daha verilecek net bir açıklama yok ancak; alımlar en üst seviyede yapılacaktır. Birçok kişiyi işe almak için ilan veren Kamil Koç internet üzerinde 4 adet ilan bulundurmaktadır. Başta İstanbul olmak üzere, Ankara, Adana , Bursa , Amasya ve daha birçok il için alım yapılacaktır.

Kamil Koç personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında hangi pozisyonlar için alım yapacak aşağıda bulabilirsiniz.

-Çağrı Merkezi Yetkilisi
-Bilet Satış Yetkilisi
-Kabin Servis Memuru (Host)
-Yolcu İlişkileri Yetkilisi


Kamil Koç personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde şuan için bir ilan bulunmamaktadır. Fakat ilanlarını sürekli güncelleyen ve genel alımlar yapan Kamil Koç firmasını internet sitemiz www.isbilgisi.com üzerinden takip edebilir ve güncel bilgi alabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek ve hepsine başvuruda bulunmak içinse aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Kamil Koç iş ilanlarına başvurmak için tıklayın.

http://www.kamilkoc.com.tr/kariyer/acikpozisyonlarYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.