İstanbul İş İlanları 2016

20 Haziran 2016 Pazartesi, 09:34
İstanbul İş İlanları 2016

İstanbul'da ikamet edenler için tüm personel ve eleman alımları ilanları haberimizde.İstanbul’daki personel alımı ilanları ve tüm açık pozisyonlar haberimizde.

Birçok firmanın binlerce verdiği ilanları yayınlayan internet siteleri özellikle alımı yapılacak olan pozisyonları fazla şekilde yayınlamakta ve servis etmektedir. Kısa zamanda alım yapılacak olan firmalar ilanlarını daha sık şekilde vermekte ve daha fazla ilan göstermektedir. 

İstanbul İş İlanları 2016 kaç kişi için verildi söylemek zor ancak; internet üzerinde ortalama olarak binin üzerinde ilan bulunmaktadır. Sürekli bu ilanları güncellemekte olan firmalar yeni ilanları eklemeye devam edeceklerdir. Yeni ilanlarını ekleyen firmalar sadece belirli sektörleri değil bilinmedik özel sektörlere yönelikte ilan vermektedirler.

İstanbul İş İlanları 2016 hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıdaki ilanlara bakabilirsiniz.

– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– ŞANTİYE ŞEFİ,
– MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ,
– SATIŞ ELEMANI,
– DEPO ELEMANI,
– TELE SATIŞ UZMANI,
– İNŞAAT MÜHENDİSİ,
– GÖZLEMCİ,
– KURYE,
– ÖĞRETMEN (FİZİK, KİMYA, MATEMATİK),
– PROJE UZMANI.

İstanbul İş İlanları 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız ve iş arıyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini ziyaret ederek size en uygun olan işi bulup, başvurabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/istanbul-is-ilanlari
http://www.kariyer.net/is-ilanlari/istanbul

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.
Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.