İKEA Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

15 Mayıs 2015 Cuma, 12:58
İKEA Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İKEA Personel Eleman AlımlarıİKEA Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Büyük bir İsveç markası olan İKEA ülkemizde sadece büyük şehirlerde iş yapmaktadır. İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir illerinde mağazaları olan İKEA özellikle profesyonel eleman almak konusunda çok hassas diyebiliriz. Birçok kişinin burada çalışmak için uğraştığını ve bu firmada çalışmanın iyi bir referans olarak dönüş yaptığını da söyleyebiliriz.

İKEA personel eleman alımı iş ilanları 2015 de yüzlerce kişi ile yapılacak olup internet üzerinde birçok ilan bulunmaktadır. Özellikle İstanbul ve İzmir illerinde en çok alım yapacak olan İKEA bu iller için daha fazla ilan vermiştir.

İKEA personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar ile yapılacak isterseniz beraber bakalım. Böylece ilanlar ve pozisyonlar hakkında az da olsa bir bilginiz olabilir.

– DEPO EKİP ELEMANI,
– İNSAN KAYNAKLARI UZMANI,
– ALAN TASARIM UZMANI,
– LOJİSTİK PLANLAMA UZMANI,
– YİYECEK – İÇECEK ELEMANI,
– MOBİLYA MONTAJ EKİP ELEMANI,
– MÜŞTERİ HİZMETLERİ ELEMANI,
– ÜRÜN GERİ KAZANIM EKİP ÜYESİ,
– SATIŞ EKİP ÜYESİ.

İKEA personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlarla yapılacak olup bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Güncel ilanları internet sitemizden takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan diğer ilanları görmek ve bu ilanlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz link adresini inceleyebilirsiniz.

İKEA Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.