İçtaş İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

10 Şubat 2015 Salı, 18:56
İçtaş İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

İçtaş İnşaat Personel Eleman Alımları

İçtaş İnşaat Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin birçok yerinde etkin olarak faaliyet gösteren İçtaş İnşaat 2015 yılına büyüme hedefleri ile girmiştir. Birçok kişi tarafından tercih edilen ve sevilen İçtaş İnşaat iyi bir maaş ile birçok kişiyi işe almaktadır. Eğer sizlerde burada çalışmak isterseniz, ilanları güncel olarak takip etmelisiniz. Ocak 2015’den beri 21 açık pozisyon için ilan veren İçtaş İnşaat ilerleyen zamanlarda bu sayıyı daha da artıracaktır. Eleman ihtiyacı oldukça ilanları açan firma, ilerleyen zamanlarda da fazlaca alım yapacaktır. Sadece kendi büyümesini değil aynı zamanda ülke istihdamını da düşünen firma, birçok kişiye ekmek kapısı olmaktadır.

İçtaş İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 de Türkiye’nin birçok noktasında yapılacak olup, Tekirdağ, Ankara, Edirne ve Kocaeli gibi büyük şehirlerde yapılacaktır. Eğer sizlerde buralarda yaşıyorsanız ve işe girmek istiyorsanız bu büyük holdinge başvuruda bulunabilirsiniz. İşte İçtaş İnşaat için verilmiş olan bazı iş ilanları:

– Kalite Kontrol Mühendisi,
– Sağlık Personeli,
– Kimya Mühendisi,
– Çevre Mühendisi,
– Etüt-Proje Mühendisi,
– Gece Sorumlusu.

İçtaş İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 için bu şekilde olup, daha birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemiz büyük şirketler ve holdinglerin tüm alımlarını takip etmekte ve sizlere gerek internet sitemizden gerekse de sosyal medya üzerinden güncel olarak bilgi vermektedir.

İçtaş İnşaat personel eleman alımı iş ilanları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve aynı zamanda yukarı vermiş olduğumuz ilanlar hakkında detaylıca bilgi almak isterseniz aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ic-ibrahim-cecen-yatirim-holding-is-ilanlari-c3815-p28698/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.