Gruppo Turizm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

18 Nisan 2015 Cumartesi, 10:52
Gruppo Turizm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gruppo Turizm Personel Eleman Alımları

Gruppo Turizm Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Yeme-içme üzerine kurulmuş olan ve farklı firmalarda da etkili bir şekilde rol oynayan Gruppo Turizm firması, 2015 yılında birçok kişiyi işe alacaktır. Özellikle sayı olarak net rakam vermeyen Gruppo Turizm firması alımlarını en üst seviyede tutarak daha çok kişiye iş imkanı sağlamayı da hedeflemektedir. Bugün özellikle yeme-içme sektöründe çok elemanı ihtiyacı olan tüm firmalar gibi Gruppo Turizm firması da fazlaca alım yapabilir.

Gruppo Turizm personel eleman alımı iş ilanları 2015 için internete verilmiş olup, şuanda hali hazırda 5 tane ile internette gezinmektedir. Hepsine hemen alım yapmak isteyen Gruppo Turizm alımların hepsini İstanbul ilinde yapacaktır. İstanbul haricinde bir alım yapmayacak olan firma, alımlarını vasıfsız kişilerle de yapacaktır.

Gruppo Turizm personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak edenler için bu pozisyonları da verelim. Böylece hangi işe girebileceklerini daha rahat öğrenebilirler.

– ŞOFÖRLER ( E SINIFI),
– BULAŞIKÇI,
– MUHASEBE UZMANI YARDIMCISI,
– EĞİTİM UZMANI,
– BORDRO VE ÖZLÜK İŞLERİ UZMANI.

Gruppo Turizm personel eleman alımı iş ilanları 2015 için bunlardan ibaret olup, zamanla içerisine yeni ilanlarda eklenecektir. İlan ekleyecek olan firmanın farklı sektörlerde bulunması sebebi ile de yeni birçok ilan eklenebilecektir. Yukarıda verdiğimiz ilanları takip etmek, haklarında daha fazla bilgi almak ve bu ilanlara başvuruda bulunabilmek için aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gruppo-turizm-isl-a-s-is-ilanlari-c14846-p5313/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.