Gezer Ayakkabı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

09 Temmuz 2015 Perşembe, 14:34
Gezer Ayakkabı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Gezer Ayakkabı Personel Eleman Alımları

Gezer Ayakkabı Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin bilindik ayakkabı markalarından olan Gezer Ayakkabı 2015 yılının geri kalanında da alımlarına devam edecektir. Özellikle iş konusunda tecrübeli ve satış yapabilecek konumda olan kişileri almayı tercih eden Gezer Ayakkabı alım için internet sitelerine ilanlarını vermeye devam ediyor. Birçok kişinin çalışmak istediği ve iyi referans sahibi olabileceği Gezer Ayakkabı ile ilgili de son derece iyi bir firma olduğunu söyleyebiliriz.

Gezer Ayakkabı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde 20’ye ilan bulunmaktadır. İlanların tümünü sürekli güncelleyen ve yenilerini ekleyen Gezer Ayakkabı yeni alımlarla da çok konuşulacak diyebiliriz.

Gezer Ayakkabı personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda yapılacak diye bakarsak karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– GÜVENLİK GÖREVLİSİ,
– USTABAŞI,
– ÜRETİM İŞÇİSİ,
– ÜRETİM ELEMANI,
– SATIŞ MÜDÜRÜ,
– SATIN ALMA SORUMLUSU,
– KALİTE GÜVENCE ŞEFİ.

Gezer Ayakkabı personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de elbette birçok ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanları takip eden internet sitemizi takip ederek haberdar olabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek  ve başvuruda bulunmak için ise aşağıda verdiğimiz linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/gezer-ayakkabi-is-ilanlari-c2812-p19908/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.