FLO Türkiye Geneli En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

FLO, bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın ve Kocaeli olmak üzere Türkiye genelinden personel alımları yapılacak.

Ayakkabıcılık sektöründe çalışmalarını sürdüren FLO Mağazacılık, ilana başvuru yapacak olan adaylar için bazı şartlar belirlenmiş olup adayların öğrenim durumlarının en az Lise olma şartı arıyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı, Part Time Satış Danışmanı, Depo Elemanı, Mağaza Şefi, Kasa Sorumlusu, Kasiyer ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak,  Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl tecrübeye sahip, Kariyerini mağazacılık sektöründe sürdürmeyi amaçlayan, Hizmet odaklı, insan ilişkileri güçlü, güleryüzlü, dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 27 yaşını aşmamış, takım çalışmalarında uyumlu olmak, Sorumluluk bilinci ve iş disiplini gelişmiş, Müşteri odaklı düşünen, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili olan personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Hatay, Aydın, Zonguldak, Niğde, Eskişehir, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Çanakkale, Konya, Manisa, Mersin, Antalya, Tekirdağ, Kütahya, Kocaeli, Bingöl, Bartın, Bursa, Isparta, Kırşehir, Bilecik ve farklı illerde Türkiye genelinde personel alımı yapılacak.

FLO Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/flo-magazacilik-is-ilanlari?firma=129897&frm=130463 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir