Flo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

03 Nisan 2015 Cuma, 12:35
Flo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Flo Personel Eleman Alımları

Flo Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin lider ayakkabı satıcısı olan Flo, birden fazla markayı bir araya getirmiş ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamıştır. Flo personel eleman alımı konusunda da bol davranmakta ve birçok kişiyi bünyesine katmaktadır. Özellikle ayakkabı sektöründen anlayan kişilerin sıklıkla tercih edildiği Flo’da iş sahibi olabilmek aslında son derece kolay diyebiliriz.

Flo personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verilmiş bilemiyoruz ancak; şuanda internet üzerinde yaklaşık olarak 155 iş ilanı bulunmaktadır. Bu kadar fazla ilan veren Flo Türkiye’nin tüm illerinde alım yapacaktır.

Flo personel eleman alımı iş ilanları 2015 için Ankara, Kocaeli, Tokat, İstanbul, Konya, Samsun, Manisa, Kayseri ve daha birçok il için verilmiştir. Bu iller haricinde de alım yapacak olan Flo, çok ciddi bir alım yapmayı planlamaktadır. Aşağıda yer alan ilanlara bakabilir ve kendinize yakın olanı seçebilirsiniz.

– SATIŞ DANIŞMANI,
– KASİYER,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– KASA SORUMLUSU,
– DÖNEMSEL SATIŞ DANIŞMANI,
– MAĞAZA MÜDÜR YARDIMCISI.

Flo personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde yapılacak olup daha birçok pozisyon bulunmaktadır. Bu pozisyonların detaylarını öğrenmek isterseniz internet sitemizi takip ederek güncel Flo iş ilanları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yukarıda anlattığımız pozisyonların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanları görerek başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/flo-is-ilanlari-c6024-p37383/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.