Filli Boya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

05 Haziran 2015 Cuma, 00:26
Filli Boya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Filli Boya Personel Eleman Alımları

Filli Boya Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nün büyük firması Filli Boya, 2015 yılının ikinci yarısında birçok kişiye iş istihdamı sağlamaya devam ediyor. Kendi büyümesinin yanında Türkiye’de de iş istihdamı sağlayacak olan firmanın işinde ehli olan kişileri tercih edecek olması da birçok kişiyi harekete geçirdi. Özellikle işinde bilgisi olan ve bu sektöre yabancı olmayan kişiler çok rahat bir şekilde işe alınacaktır.

Filli Boya personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verilecek bilemiyoruz fakat internet üzerine bugüne kadar verilmiş olan 15’e yakın ilan bulunmaktadır. Bu ilanların birçoğu İstanbul ili için verilmiştir.

Filli Boya personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız, aşağıda verdiğimiz ilanlara bakabilir ve bilgi alabilirsiniz.

– BÖLGE SORUMLUSU,
– BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU,
– ÜRETİM UZMANI,
– FORKLİFT OPERATÖRÜ,
– SİSTEM GELİŞTİRME UZMANI,
– YATIRIM GRUBU AR-GE SORUMLUSU,
– RİSK TAKİP SORUMLUSU.

Filli Boya personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında yukarıda verilen pozisyonlar ile için verilmiş olup, bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İlanlarını her gün güncelleyen ve yenilerini ekleyen Filli Boya’nın ilanların internet sitemizden günlük olarak takip edebilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detayları hakkında daha fazla bilgi almak, diğer ilanları görmek ve tüm bunların hepsine başvuruda bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/betek-boya-ve-kimya-sanayi-a-s-is-ilanlari-c4094-p28977/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.