EÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2014

EÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı İlanıEÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı 2014

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

EÜAŞ personel alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde EÜAŞ’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

EÜAŞ Personel Alımı yapıyor. Sizde EÜAŞ’ta çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? EÜAŞ’ta çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. EÜAŞ İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş.

EÜAŞ, devletin genel enerji ve ekonomik politikasına uygun olarak, verimlilik ve karlılık ilkelerine göre elektrik üretim faaliyetlerinde bulunmak amacıyla teşkil edilen bir kamu kuruluşudur.

MİSYONUMUZ

Halkımızın refahını artırmak yolunda, ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak, yasa ile kendisine verilen yetkiler çerçevesinde güvenilir, ekonomik, kaliteli ve çevreye duyarlı bir şekilde elektrik enerjisi üretmektir.

VİZYONUMUZ

Elektrik üretim sektöründeki öncülüğünü devam ettiren, modern ve temiz enerji teknolojilerinin kullanımıyla üretim performansını sürekli artıran bir şirket olmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

– Süreklilik – Verimlilik – Çevreye Duyarlılık – Güvenilirlik – Üretimde Emreamadelik – İşbirliğine Açıklık – Yeniliğe ve Sürekli Gelişime Açıklık – Şeffaflık – Katılımcılık – Hesap Verebilirlik – Etkinlik.

ELEKTRİK ÜRETİMİNDE ÖNCÜ KURULUŞ

EÜAŞ Personel Eleman İşçi Alımı ilanları için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir