Ets Tur Personel Eleman Alımı İş İlanları

28 Ağustos 2015 Cuma, 15:28
Ets Tur Personel Eleman Alımı İş İlanları

Ets Tur Personel Eleman Alımları

Ets Tur Türkiye çapında geniş çaplı hizmet vermekte olan büyük bir şirket olup, dünyanın birçok noktasına da hizmetlerini götürmektedir. Tatilcilerin ilk tercihleri arasında yer alan Ets Tur bünyesinde barındırdığı binlerce kişi gibi yeni kişiler almaya devam etmektedir. Büyük küçük birçok şehirde şubesi olan ve her geçen günde daha fazla açılmaya devam eden Ets Tur firması alımlarındaki sayıları da artırmaya devam ediyor.

Ets Tur personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında birçok kişi ile yapılmış ve yapılmaya da devam edecektir. Alımları yakından takip eden sitemiz sizlere güncel olan ilanları anlık olarak bildirmektedir. Sitemizi takip ederek Ets Tur bünyesinde açık bulunan pozisyonları takip edebilirsiniz.

Ets Tur personel eleman alımı iş ilanları hangi pozisyonlar ile yapılacak merak ediyorsanız aşağıda yer alan listeye bakabilirsiniz.

– Finans Elemanı,
– Java Developer,
– İş Analisti,
– Mekke Bölge Temsilcisi,
– Medine Bölge Temsilcisi,
– Koodinatörler,
– Engelli perosnel,
– Çağrı Merkezi Çalışanları.

Ets Tur personel eleman alımı iş ilanları bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de birçok iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarını her gün güncelleyen ve yenilerini ekleyen ETS tur ilanlarını sitemizden takip etmeye devam edebilirisiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz de aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/etstur-is-ilanlari-c9190-p34068/Yorum yazın...


Diğer Güncel Haber ve İlanlar
isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.