ETİ En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

ETİ, farklı illerde bulunan şubelerin açık kadrolarında görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Eti personel alımına Engelli adaylarda başvuru yapabilirler.

Üretim / Endüstriyel Ürünler, Hızlı Tüketim Malları sektörlerinde çalışmalarına devam eden firma ilana başvuru yapacak olan adaylar için en az Lise mezunu öğrenim durumuna sahip olmaları gerekiyor. İşte detaylar…

ALINACAK PERSONEL:

Pazarlama MT, Saha Satış Yöneticisi, Mekanik Tesisat Teknisyeni, Montaj Mühendisi, Teknik İşler Müdürü, Ürün Müdürü, Genel Başvuru (engelli), Satınalma Mühendisi, Analitik Kimyager, İç Denetçi, Güvenlik Görevlisi, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Otomsayon Mühendisi ve farklı pozisyonlarda personel alınacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlikle ilişkisi bulunmayan, alım yapılacak ilde ikamet eden personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Konya, Eskişehir, Zonguldak ve Bursa’dan personel alımları yapılacak.

ETİ Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/eti-sirketler-grubu-is-ilanlari-c2539-p16905/ Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir