Eren Enerji Personel Eleman Alımı

11 Eylül 2015 Cuma, 08:56

Eren Enerji personel eleman alımları iş başvurusu

Zonguldak’ın önde firmalarından birisi olan Eren Enerji firması Zonguldak ili başta olmak üzere birçok ilde alım yapacaktır. 2015 yılındaki alımlarını hızlandıran firma daha fazla personel elaman almak için internet üzerine birçok ilan vermiştir. İnternet üzerinde birçok ilan bulunan firma bu ilanlarını da her geçen gün artırmakta ve yenilerini eklemektedir. Profesyonel yani tecrübeli kişileri daha fazla alacak olan Eren Enerji firması, personel eleman alımı konusunda birçok ilana sahip firmalar arasında yer almaktadır.

Eren Enerji personel eleman alımı kaç kişi ile yapılacak bilinmez ancak; internet üzerinde güncel olarak şuanda 22 adet ilan bulunmaktadır. Bu ilanlarını her gün yenileyen firma alım konusunda birçok kişiye başvurma imkanı sağlamaktadır. Eğer sizlerde tecrübenizin olduğunu düşünüyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

Eren Enerji personel eleman alımı hangi pozisyonlarla yapılacak diye bir bakacak olursak aşağıda yer alan ilanlar karşımıza çıkmaktadır.

– GENEL BAŞVURU,
– ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIM USTA YARDIMCISI,
– KAYNAKÇI,
– SAHA OPERATÖRÜ,
– OTOMASYON TEKNİKERİ,
– SAHA VE FORKLİFT OPERATÖRÜ,
– MAKİNE MÜHENDİSİ,
– SAHA VE FORKLİFT OPERATÖRÜ,
– İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ UZMANI.

Eren Enerji personel alımı bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Her geçen gün yenilerini ekleyen firma yeni ilanlar ile piyasayı daha fazla canlandırırken birçok kişinin de iş sahibi olmasını sağlıyor. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarını öğrenmek ve başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/eren-enerji-elektrik-uretim-a-s-is-ilanlari-c45650-p0/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.