Erdemir Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

10 Şubat 2015 Salı, 14:15
Erdemir Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Erdemir Personel Eleman Alımları

Erdemir Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ereğli ilçesinde hizmet vermekte olan ve Türkiye’nin en büyük kuruluşlarından birisi olan Erdemir, 13 bin çalışanı ile ilçe için ciddi bir istihdam sağlamaktadır. Şuanda ekonomik olarak Türkiye’yi kalkındıran Erdemir, 2015 hedefleri arasında daha çok personel eleman alımı yapmayı hedeflemiştir. Eğer sizlerde bu büyük fabrikada çalışmak istiyorsanız, buranın ilanlarını takip edebilirsiniz.

Erdemir personel eleman alımı iş ilanları 2015 de tüm zamanlarda olacak olup, açık olduğu takdirde yeni alımlar yapılacaktır. Özellikle fazla elemana ihtiyaçları olduğunda ya da bir personel eleman çıktığında hemen alımlarını yapacak ve asla geciktirme yapmayacak olan bir firmadır. Son derece ciddi ve alımları titizlikle yapan Erdemir, çalışan sayısını daha da fazla artırmak istemektedir.

Erdemir personel eleman alımı iş ilanları 2015 de çok sık verilmeyecek gibi duruyor. Alımlarını az yapan ve alım yaparken de dikkatli davranan Erdemir firması sadece Zonguldak değil aynı zamanda İstanbul içinde alımlarını yapacaktır. Bu sebepten dolayı burada yaşayan kişilerde bu pozisyonlar için başvurabilirler. Erdemir için işte bazı iş pozisyonları:

– Bordro Uzmanı,
– Satış Uzmanı,
– Endüstri Mühendisi,
– Lojistik ve Ofis Yönetimi Uzmanı.

Erdemir personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu şekilde olacak olup daha birçok pozisyon bulunmaktadır. Alımlarını yılın her döneminde yapacak olan Erdemir’in yeni ilanlarını da takip etmek isterseniz, internet sitemizi takip edebilir ve yeni ilanları görebilirsiniz.

Erdemir personel eleman alımı iş ilanlarının devamını görmek ve yukarıda verdiğimiz ilanların kriterlerini öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/eregli-demir-celik-fab-t-a-s-is-ilanlari-c4685-p29568/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.