Erdem Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

02 Ağustos 2015 Pazar, 21:50
Erdem Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Erdem Holding Personel Eleman Alımlarına 2015 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Erdem Holding'te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Erdem Holding Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin büyük holdingleri arasında yer alan Erdem Holding Genpa başta olmak üzere birçok markanın liderliğini yapmaktadır. Özellikle kısa zamanda hızlı büyüyen ve çok iyi yerlere gelmiş olan Erdem Holding tabiri caizse birçok kişiye de ekmek kapısı olmuştur. Hala daha şirketlerine alımlarını devam ettiren ve 1965 yılından bu yana aktif olarak çalışmakta olan Erdem Holding 2015 yılının ikinci yarısında da birçok kişiye iş imkanı sağlayacaktır.

Erdem Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kaç kişi için verildi bilmiyoruz ancak; internet üzerinde ortalama 35 adet ilan bulunmaktadır. Tüm bu ilanlarını sürekli güncel tutan ve asla kapatmayan holding alımlar içinde profesyonel ekiplerle çalışmaktadır.

Erdem Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında kimler için verildi ve hangi pozisyonlar boş isterseniz beraber bakalım.

– İLETİŞİM DANIŞMANI,
– SATIŞ DANIŞMANI,
– KASA SORUMLUSU,
– İÇ DENETİM UZMAN YARDIMCISI,
– YAZILIM UZMANI,
– DEPO GÖREVLİSİ,
– ÇAĞRI MERKEZİ UZMAN YARDIMCISI,
– MUHASEBE UZMANI,
– KAYNAKÇI.

Erdem Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını sürekli güncelleyecek olan holding sürekli yeni alımlar açmaktadır. Açacağı tüm yeni alımlar ile daha çok kişiye iş sağlayacak olan Erdem Holding ilanlarını internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanlara ise aşağıdaki yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/erdem-holding-a-s-is-ilanlari-c23186-p14483/4 Yorum

  1. yasemin gebedek

    16 Ocak 2015 at 15:14

    her ilde alim varmii zonguldak icinde varmii ben basvuru yapmak istiyorumm ama nasil olucak lutfen geri donus saglayip bilgilendirirmisinizz

  2. ercan cagdas

    17 Ocak 2015 at 20:34

    İs hakkinda bilgi almak istyorum ikametgah tokat insaat, ahsap dekarasyon,mobilya,parke ilgi alanlarim vs gmail: cagdasercan125@gmail.com

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.