Eczacıbaşı Personel Eleman Alımı 2014

Eczacıbaşı Personel…Eczacıbaşı Personel Eleman Alımıııı

Eczacıbaşı Personel Eleman Alımı 2014

Eczacıbaşı Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Eczacıbaşında çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Günümüzden tam 70 yıl önce 1952 yılında ECZACI BAŞI İstanbul’da ilk modern firmasını kurdu. Bugün aynı zamanda dünyanın en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikası ve temizlik kağıtları ile de Türkiye ‘de ilk sırada yer almaktadır.

Bugün kurmuş olduğu fabrikalar ile sağladığı iş fırsatlarıyla bir çok kişiye istihdam sağlamakta, Ülke ekonomisine katkısından dolayı lider bir firmadır.Bünyesine almış olduğu personelin eğitim düzeylerine, yetenek, kabiliyet ve performansyonlarına göre ücret politikası yürütmektedir.

Bu kadar büyük bir firmada çalışmak isteyen bireyler, firmanın ilanlarını ve reklamlarını yakından takip etmektedir.Firma adayları alırken genelde mülakat yöntemi ile alırken kimi zamanda işin nevine göre test ve yetenek ve yazılı testler uygulayarak almaktadır.

ECZACI BAŞI İŞ ilanları ürün geliştirme teknisyeni, elektrik bakım ustası, tasarım uygulama sorumlusu, üretim uzman yardımcısı bölümlerinde personel alımları yapmaktadır.İlanları takip ederek hangi alanda çalışmak istersek o alandan başvuru formu doldurmak ve başvurmak gerekmektedir.

ECZACI BAŞI İŞ başvuran kişiler başvuru sonucunda firma tarafından davet edilir ve gerekli mülakat, test, yazılı sınavlar sonucunda işe alımları yapılmaktadır.

Eczacıbaşı personel eleman alımı iş başvurusu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir