Domino’s Pizza Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

19 Mart 2015 Perşembe, 14:34
Domino's Pizza Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Domino’s Pizza Personel Eleman Alımları

Domino’s Pizza Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en büyük pizza şirketleri arasında yer alan Domino’s Pizza tüm dünya da olduğu gibi Türkiye’de de aktif bir şekilde rol oynamaktadır. Özellikle son 5 yıldır ciddi bir aktiflik gösteren firma 2015 yılı hedeflerinde daha fazla büyüme ve daha fazla şube açtırmak gibi niyetleri bulunmaktadır.

Bayilik şeklinde açılan Domino’s Pizza restoranlarına bu yıl çok sayıda eleman alınacaktır. Bir restoranda çalışan kaç kişiye ihtiyaç varsa o kadar ve hatta ondan da biraz fazla sayıda alım yapacak olan Domino’s Pizza, kendi genel merkezine de alımlarını yapacaktır.

Domino’s Pizza personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında yaklaşık olarak 25 kişi için verilmiş olup bu sayı her geçen gün artmaktadır. Özellikle alımlarını İstanbul ve büyük şehirlerde yapacak olan Domino’s Pizza başvuruları da internet üzerinden almaktadır.

Domino’s Pizza personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında nasıl olacak isterseniz bu ilanlara hep beraber bakalım.

– A2 Ehliyetli Sürücüler (Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir)
– Restoran Yönetici Adayları (Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul, Samsun, Kırıkkale)
– Pizza Yapım Elemanı,
– Genel Müdür Asistanı.

Domino’s Pizza personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında daha fazla şekillerde verilecek olup bunlar internet sitelerinden yayınlanacaktır. Sizlerde hem bizleri takip ederek güncel Domino’s pizza iş ilanları hakkında bilgi alabilir hem de bizlerin sayesinde belki de bir iş sahibi olabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını öğrenmek ve diğer ilanlara göz atmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/domino-s-pizza-is-ilanlari-c5711-p30594/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.